1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnej i webowej Tilia (dalej “aplikacja”). Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Tilia z siedzibą w Toruniu przy ul. Przysieckiej 13, NIP:9561696274 (dalej “Administrator”). Przetwarzanie danych osobowych dotyczy aplikacji mobilnej Tilia na platformach Apple AppStore i Google Play oraz aplikacji webowej.

2. Aplikacja mobilna Tilia jest instalowana na urządzeniach mobilnych, w szczególności na telefonach komórkowych i tabletach i po uprzednim pobraniu aplikacji za pośrednictwem:
– Google Play, w przypadku urządzeń mobilnych z systemem Android,
– Apple AppStore, w przypadku urządzeń mobilnych z systemem iOS.

3. Korzystanie z aplikacji wymaga posiadania urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android oraz połączenia urządzenia mobilnego z Internetem.

4. Korzystanie z aplikacji nie wymaga podania jakichkolwiek danych osobowych.

5. Aplikacja nie wymaga podania danych osobowych. Przetwarzanie danych odbywa się w zgodzie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administrator zapewnia odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony danych osobowych.

6. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności prosimy nie instalować aplikacji lub ją odinstalować. Trwałe usunięcie aplikacji z urządzenia mobilnego jest równoznaczne z zakończeniem korzystania z aplikacji.

7. Niniejsza polityka prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do polityki prywatności Google Play Store oraz Apple Appstore. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności Google Play oraz Apple Appstore oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną w ramach Google Play store oraz Apple Appstore.

Skip to content