Drogi Nauczycielu!
Jeśli chcesz skorzystać z uczniami z woj.kujawsko-pomorskiego (starsze grupy przedszkolne, uczniowie z klas I-VI SP) z bezpłatnych warsztatów przyrodniczych jeszcze w tym
roku szkolnym przygotowanych przez naszych specjalistów w wersji on-line. Zapraszamy.
Na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca.
• Co należy zrobić?
1. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, gdzie podasz adres e-mail na który prześlemy link do pakietu.
2. Pakiet edukacyjny zawiera prezentację, film oraz różnego typu zadania podsumowujące informacje.
3. Pakiety wykorzystaj podczas zajęć prowadzonych w szkole lub udostępnij na platformie szkolnej uczniom do samodzielnej pracy.
4. Masz do wyboru:
• Ochrona bioróżnorodności.
Pokażemy Wam jak i dlaczego chronimy przyrodę w lesie. Jakie formy ochrony przyrody obowiązują na terenie naszego kraju? Jakie gatunki roślin, zwierząt i grzybów są pod ochroną?
• Płazy Polski
Pokażemy Wam jak w prosty sposób odróżnić żabę od ropuchy. Jakie zwierzęta należą do płazów? Czym płazy wyróżniają się spośród innych zwierząt? Jakie płazy możesz spotkać w swojej okolicy?
• Ekosystemy wód słodkich.
Pokażemy Wam jakie zwierzęta i rośliny żyją w stawie. Jakie zależności zachodzą między tymi organizmami. Dowiecie się co to jest ekosystem.
5. Podaj termin spotkania na czacie, odpowiemy na Wasze pytania, które pojawią się podczas pracy.
6. Możesz też zaprosić nas do swojej klasy, połącz się z nami na platformie np. ZOOM (do ustalenia).
7. Jeżeli skorzystacie z naszej propozycji gwarantujemy Wam bezpłatne zajęcia terenowe na Barbarce kiedy będzie to już możliwe. Oferta limitowana dla tych, którzy zrealizują pakiety edukacyjne

Zapraszamy zainteresowane grupy do kontaktu z nami 56 657 60 85 wew 85

formularz zgłoszeniowy – kliknij tutaj