Wszystkim laureatom i wyróżnionym w konkursie pn. „Poznaj płazy Polski” serdecznie gratulujemy. Jednocześnie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu w dniu 14 września (wtorek) na godz. 10.00. Po wręczeniu nagród planowane są warsztaty:
• plastyczne dla laureatów i wyróżnionych w kategorii wiekowej: przedszkole i klasy I-III szkoły podstawowej w godz. 11.00-13.00,
• fotograficzne dla laureatów i wyróżnionych w kategorii wiekowej; klasy IV-VI oraz VII-VIII szkoły podstawowej i klas szkół ponadpodstawowych. Prosimy uczestników o zabranie aparatów fotograficznych lub innego sprzętu umożliwiającego wykonanie fotografii. Warsztaty będą trać od 11.00 do 14.00.
Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu 56 657 60 85, osoba odpowiedzialna: Wioletta Leszczyńska.