Aleja młyńska

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za aplikacje.

Tomasz Stankiewicz

E-mail: t.stankiewicz@appworks.pl
Telefon: +48 509 011 367

7 + 10 =

POLITYKA PRYWATNOŚCI
1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnej Tilia (dalej “aplikacja”). Administratorem danych osobowych jest Tomasz Stankiewicz, właściciel firmy RC Tomasz Stankiewicz z siedzibą w Toruniu przy ul. Sadowej 12/14, NIP: 8792583003 (dalej “Administrator”). Przetwarzanie danych osobowych dotyczy aplikacji mobilnej Tilia na platformach Apple AppStore i Google Play oraz aplikacji webowej.

2. Aplikacja mobilna Tilia jest instalowana na urządzeniach mobilnych, w szczególności na telefonach komórkowych i tabletach i po uprzednim pobraniu aplikacji za pośrednictwem:
– Google Play, w przypadku urządzeń mobilnych z systemem Android,
– Apple AppStore, w przypadku urządzeń mobilnych z systemem iOS.

3. Korzystanie z aplikacji wymaga posiadania urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android oraz połączenia urządzenia mobilnego z Internetem.

4. Korzystanie z aplikacji nie wymaga podania jakichkolwiek danych osobowych.

5. Aplikacja nie wymaga i nie zbiera danych osobowych.

6. W zależności od platformy mobilnej, aplikacja może uzyskać dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym:
– do lokalizacji, w przypadku korzystania z mapy i/lub funkcji AR,
– do aparatu fotograficznego, w przypadku korzystania z funkcji AR.
Aplikacja nie przekazuje żadnych informacji do wydawcy.

7. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności prosimy nie instalować aplikacji lub ją odinstalować. Trwałe usunięcie aplikacji z urządzenia mobilnego jest równoznaczne z zakończeniem korzystania z aplikacji.

8. Niniejsza polityka prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do polityki prywatności Google Play Store oraz Apple Appstore. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności Google Play oraz Apple Appstore oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną w ramach Google Play store oraz Apple Appstore.

Skip to content